Stogo dengimas / renovacija

Skaitykite plačiau apie šią paslaugą

Stogo dengimas 

Stogų dengimas arba stogo renovacija: mūsų specialistai jums padės. Stogdengio paslaugos apima visus stogo darbus. Nuo remonto darbų ir stogo valymo iki naujų stoglangių ir stogo renovacijos ar naujos stogo dangos.

 

Stogo renovacija

Jūsų stogas atlieka svarbų vaidmenį namų išvaizdai ir apsaugai nuo oro sąlygų. Leiskite mums pasirūpinti visais jūsų stogo dangos reikalavimais geriausiu įmanomu būdu. Nesvarbu, ar jums reikia naujo stogo įrengimo, stogo nutekėjimo remonto, ar priežiūros, mūsų patyrę stogdengiai žino, kad kokybiškos stogo dengimo paslaugos prasideda nuo tinkamų medžiagų ir stogo problemos šaltinio nustatymo.

Skambinkite  +37064841775 arba užildykite formą žemiau ir į visus klausimus bus atsakyta.

Daugelis patenkintų klientų iš Kauno ir aplinkinių vietovių mus pažįsta kaip kompetentingą ir patikimą partnerį. Su mumis bendradarbiauja ir privatūs klientai, ir pirmaujančios įmonės iš įvairių regionų, daugybė žinomų architektų, statybos projektavimo įmonių ir nekilnojamojo turto valdymo bendrovių iš visos Lietuvos.

Užpildykite formą

Užpildykite formą ir mes greitai atsakysime

Stogo dengimas kaina – ką reikia žinoti?

Vidutinis stogo tarnavimo laikas – 30 metų, jei jis buvo gerai sukonstruotas iš kokybiškų medžiagų. Vis dėlto stogai yra linkę nukentėti nuo oro sąlygų, nes jie yra labiausiai pažeidžiama namo dalis, todėl dažniausiai stogus tenka remontuoti.

Labai svarbu prižiūrėti stogą. Prireikus atlikite remontą, kad išvengtumėte pratekėjimo lietingu oru. Dėl nuotėkio atsiranda drėgmė, kuri gali pažeisti medinę namo konstrukciją. Nelaukdami, kol bus per vėlu atlikti remontą, taip pat sutaupysite daug pinigų.

Daugeliui „pasidaryk pats” mėgstančių žmonių akivaizdžiausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra remontuoti stogą patiems. Tačiau reikia pažymėti, kad stogo dangos remontas gali būti gana sudėtingas ir, jei patys nesate stogdengiai, turite susitaikyti su tuo, kad gali tekti samdyti profesionalų stogdengį.

Stogo dengimas pačiam?

Daugelis žmonių renkasi remontą „pasidaryk pats”, nes taip sutaupoma daug pinigų, o kartais tai gali būti smagu. Tačiau tiesiog yra projektų, kuriuos turi vykdyti tik profesionalūs rangovai, ir stogo dangos remontas yra vienas iš jų.

Yra daugybė klaidų, kurias gali padaryti žmogus, gerai neišmanantis stogo remonto... Ir šios klaidos gali būti tikrai brangios ir net pavojingos gyvybei!

Toliau pateikiamos dažniausiai pasitaikančios klaidos, kurias daro „pasidaryk pats” žmonės, kai kalbama apie stogo remontą:

Jie nepaiso saugos priemonių

Kiek kainuoja stogo dengimas?

Stogų remontas ir įrengimas yra vienas pavojingiausių visų laikų užsiėmimų. Jame kyla daug pavojų, pavyzdžiui, kritimai, pavojus dėl įrankių, sužalojimai, pavyzdžiui, durtinės ir pjautinės žaizdos, elektros ir ugnies pavojai, taip pat gamtiniai pavojai, pavyzdžiui, stiprus vėjas, ledas ir žaibas. Ar verta prarasti galūnę ar gyvybę vien tam, kad sutaupytumėte nedidelę pinigų sumą?Tai galite savęs paklausti kiek kainuoja stogo dengimas mainais į tai, ką galite prarasti? Plačiau apie kaina toliau.

Tvirtinimo detalės atsiduria netinkamoje vietoje

Vos viena ne vietoje esanti tvirtinimo detalė gali kainuoti šimtus eurų ir dar daugiau stogo remonto darbų. Šios klaidos lengvai išvengsite, jei žinote, ką darote, arba pasamdėte žmogų, kuris tai daro.

Jie perka netinkamas stogo dangų sistemas

Netinkamai pasirinkus stogo dangos sistemą, padidėja rizika, kuri ir taip susijusi su stogo remontu. Metaliniai stogai tampa slidūs esant menkiausiai drėgmei, o asfalto stogams reikia tam tikro nuolydžio, kad būtų išvengta nuotėkio. Kalbant apie nuolydžius, reikia atsižvelgti į tam tikrus reikalavimus, kuriuos supranta tik stogdengys.

Dėl klaidų remontuojant ar įrengiant stogą teks vėl keisti sistemą, taigi reikės išleisti daugiau pinigų. Papildomų išlaidų galima išvengti pasamdžius patikimą stogų dengimo įmonę.

Kodėl geriausia samdyti profesionalų stogdengį?

Be to, kad išvengsite klaidų ir nereikalingų išlaidų, yra ir kitų profesionalios stogų dengimo įmonės samdymo privalumų:

– Naudojama tinkama stogo dangos sistema. Kadangi yra daugybė skirtingų stogo dangų tipų (metalas, plieninės plokštės, medžio skiedros, asfalto čerpės, molinės čerpės, guminiai šiferiai ir t. t.), išsirinkti tinkamą stogo dangą gali būti painu. Samdydami stogų dengimo rangovą, išvengsite klaidų, dėl kurių netrukus teks gailėtis.

– Senoji stogo danga tinkamai utilizuojama. Dauguma stogų dengimo rangovų aprėps viską – nuo senos stogo dangos nuėmimo, jos pakeitimo ir senos medžiagos utilizavimo.

– Ekspertinis įrengimas. Esate tikri, kad stogo dangos sistema sumontuota saugiai ir nepralaidi oro sąlygoms.

– Taip išvengiama stogo sistemos pažeidimų. Stogdengiai turi pastolius, kuriuos naudoja stogams remontuoti ar įrengti, nepadarydami žalos kitoms stogo ar namo dalims.

– Stogdengys padės jums nuspręsti, ar reikia įrengti naują stogą, ar užteks tik kelių remonto darbų.

– Gaukite patarimų iš šono. Geras patarimas dėl stogo priežiūros – tai premija, kurią gausite iš stogo dengimo rangovo. Profesionalus stogdengys gali papasakoti, kaip prižiūrėti labiausiai pažeidžiamą namo dalį ir užtikrinti, kad ji tarnautų kuo ilgiau.

Stogo remontas nėra tokia paprasta užduotis, kaip daugeliui gali atrodyti. Yra daugybė smulkių detalių, į kurias reikia atsižvelgti, jei norite, kad jūsų stogas taptų kaip naujas. Patikimas rangovas gali padėti jums išsiaiškinti, ką reikia padaryti ir kiek viskas jums kainuos.

Dalykai, kuriuos reikia žinoti prieš samdant stogdengį

Dabar, kai jau žinote stogdengio samdymo naudą ir riziką, susijusią su savarankišku stogo remonto ar įrengimo darbu, dar yra keletas dalykų, kuriuos turite suprasti prieš pakeldami telefono ragelį ir skambindami stogdengiui.

Nusprendę samdyti profesionalų stogdengį, pirmiausia, savaime suprantama, paskambinsite artimiausiam rangovui ir gausite pasiūlymą. Ne visi stogdengiai yra vienodi, ir jei norite gauti geriausias paslaugas už savo pinigus, turite atsižvelgti į kai kuriuos dalykus. Yra blogų stogdengių ir yra geros reputacijos stogdengių. Žinoma, kaip ir bet kuris sveiko proto namų savininkas, norėtumėte įsitikinti, kad turite reikalų tik su gerą reputaciją turinčiu rangovu.

Štai keletas dalykų, kuriuos turite žinoti prieš samdydami stogdengį ir kurie padės jums nustatyti geriausią rangovą:

Tiksliai žinokite, ko norite ir kaip stogas bus dengiamas

Prieš skambinant, būtų protinga žinoti, kokia yra problema ir ko tiksliai norite, kad būtų atlikta. Nėra taip paprasta nuspręsti, kad stogą reikia sutvarkyti, ir išsikviesti žmogų, kuris jį sutvarkys. Bendraujant su rangovu, jis greičiausiai užduos jums daug klausimų, susijusių su projektu. O jei nebūsite pasiruošę arba neįsivaizduosite, ko norite, kad būtų atlikta, galite būti lengvai įtikinti, kad problemų yra daugiau nei iš tikrųjų.

Turite žinoti žalos mastą, kad galėtumėte rangovui tiksliai pasakyti, ką reikia taisyti. Ar yra skylių? Ar yra nukritusių arba trūkstamų čerpių? Ar reikia iš naujo sureguliuoti apvadus? O kaip dėl drenažo, ar jis veikia gerai?

Tiksliai žinodami, ką reikia sutvarkyti, taip pat sutaupysite pinigų. Aptardami projektą su rangovu, galite jam papasakoti viską, kas turi būti sutvarkyta; jis įvertins ir pateiks jums pasiūlymą. Viskas, ką pamiršote jam pasakyti, jums kainuos papildomai.

Žinokite blogo stogo dangos rangovo požymius

Yra nesąžiningų rangovų, kurie jus tik apiplėš, todėl turite būti atsargūs.

– Paklausti apie sąnaudas, jie apie tai nekalba atvirai, aiškiai ir išsamiai. Jei turite reikalų su tokiu rangovu, tikėkitės, kad pakeliui atsiras papildomų išlaidų.

– Stogo dnegimo kaina nėra pigi, tiesą sakant, gerokai per pigūs, palyginti su kitais. Kai kyla pagunda rinktis mažiausią  kainą, turite būti atsargūs, nes dauguma stogdengių, kurių įkainiai tikrai nedideli, galiausiai ims daugiau, nei esate pasirengę mokėti. Pigūs rangovai taip pat retai kada perdaro projektą nemokamai, todėl, jei kyla problemų dėl darbų atlikimo, jie gali paprašyti jūsų papildomai sumokėti, prieš juos ištaisydami.

Stogo dengimo galimybės

Prieš samdydami stogdengį turite suprasti vieną dalyką: jūroje yra daug žuvų.
Turite daugybę galimybių, todėl nesusidėkite su pirmu pasitaikiusiu rangovu arba nesamdykite to, kuris siūlo pigiausią kainą. Pasikalbėję su keliais kitais rangovais, galėsite nustatyti, kuris iš jų labiausiai atitinka jūsų poreikius ir su kuriuo galėsite lengvai dirbti.

Daugeliui namų savininkų pirmas dalykas, į kurį visada atsižvelgiama, yra stogo dengimo kainą. Tai suprantama, nes mums visiems reikia taupyti. Tačiau kaina neturėtų būti lemiamas veiksnys. Prieš pasirinkdami turite pasverti ir kitus veiksnius. Atminkite, kad ne visada galite tikėtis gero darbo iš pigią kainą siūlančio asmens, o brangiausia kaina ne visada reiškia geriausias paslaugas.